Чоловічі шкарпетки Добра Пара
Жіночі шкарпетки Добра Пара
Спортивні шкарпетки Добра Пара оптом

ТМ «Добра пара» – шкарпетки від українського виробника оптом

15 років успішного досвіду

Вигідна пропозиція для оптових покупців: відправляємо замовлення від 500 пар

Роздрібні продавці шкарпеткових виробів дуже добре знають, що якість сучасної продукції далека від ідеалу. Купивши вподобану пару, через 2-3 тижні покупець розчаровується в якості та… в продавці. Магазин втрачає потенційного клієнта. Бізнес втрачає прибуток.


Між іншим, все може бути інакше. Для цього достатньо запропонувати споживачу шкарпетки від українського виробника «Добра Пара».

Ми пропонуємо Вам шкарпеткові вироби такої якості, за яку покупець буде Вам вдячний та з задоволенням повернеться до Вас знову.

Якщо ви маєте намір поповнити свій асортимент товарів шкарпетковими виробами, які орієнтовані на широке коло споживачів, раді запропонувати вам вигідне і довгострокове співробітництво. ТМ «Добра пара» займається виробництвом шкарпеток для чоловіків, жінок і дітей. Вся продукція Готується з високоякісних матеріалів на комп'ютеризованому обладнанні. Наші вироби відрізняються відмінною зносостійкістю, а це значить, що ви розширите коло задоволених покупців, які будуть впевнені в якості товару, який купують. У нас ви можете купити шкарпетки оптом за мінімальними цінами.

Асортиментна політика

Така продукція, як шкарпетки, користується величезним споживчим попитом незалежно від пори року. Щоб збільшити товарообіг, вам необхідно запропонувати своїм покупцям великий асортимент шкарпеткових виробів на будь-який смак. У нашому фірмовому каталозі представлено безліч моделей шкарпеток від українського виробника:

  • класичні жіночі, чоловічі та дитячі шкарпетки з 100% турецького бавовни
  • вироби з комбінованих матеріалів з додаванням синтетичного волокна
  • моделі для занять спортом
  • утеплені зимові шкарпетки з махорки

Наші клієнти

Наша фабрика шкарпеток вже встигла завоювати увагу з боку клієнтів. У числі наших партнерів: власники малого та великого бізнесу, волонтери, які здійснюють закупівлю товару великими партіями з метою надання допомоги різним організаціям і лікарням. Ми беремося за виконання індивідуальних замовлень і готові нанести на виріб будь-яке зображення або логотип за бажанням клієнта, тому до нас часто звертаються співробітники відділу маркетингу та інтернет-агенств, спортивні організації.

Працювати з нами - легко і вигідно

Співпраця з нами гарантує якість і оперативність виготовлення шкарпеток від українського виробника, а також максимально вигідні умови співробітництва. Ціни на наш товар приємно здивують вас, тому вам вдасться привернути величезну кількість клієнтів і протистояти конкурентам.

Наші основні переваги:

  • величезний асортимент шкарпеткових виробів для різних категорій населення
  • відмінна якість і приємні ціни
  • оперативна доставка різними кур'єрськими службами до вашого міста
  • виробництво за індивідуальними замовленнями (ви можете замовити будь-який розмір, колір, малюнок)
  • виготовлення продукції з Вашою етикеткою і ТМ
  • лояльні умови співпраці для крупних оптових клієнтів

Зі свого боку ми зобов'язуємося здійснювати доставку товару без затримок і виконувати всі обумовлені умови. Укладаючи договір з нашою фабрикою шкарпеток, ви можете бути впевнені, що проблеми зі збутом товару вас не торкнуться, оскільки специфіка нашої роботи полягає в тому, щоб зробити все можливе і неможливе для того, щоб клієнт ні на хвилину не засумнівався в високій якості наших виробів. Якщо ви маєте намір стати нашим партнером і хочете замовити шкарпетки оптом від виробника, ми готові відповісти на всі ваші запитання. Наші менеджери завжди відкриті до діалогу, тому ви можете зателефонувати і обговорити всі моменти щодо угоди прямо зараз.