Сліди, підслідники

Мода диктує свої правила і сьогодні все частіше ми обираємо стильне низьке чи відкрите взуття – легкі кросівки чи балетки, класичні оксфорди. Моветоном стане одягати під таке взуття звичайні високі шкарпетки, коли є майже непомітні сліди та підслідники.

Шкарпетки-сліди з’явилися не так давно. Їх почали масово носити за часів СРСР. Саме тоді людство відкрило для себе безшовну технологію створення шкарпеток та з’явився еластичний нейлон.

Зараз же Ви маєте можливість придбати бавовняні однотонні сліди та різнокольорові орнаментовані шкарпетки-сліди під будь-яке взуття для чоловіків, жінок та дітей.

Чому варто придбати шкарпетки-сліди?

  • вони зручні та непомітні під взуттям
  • вони бережуть ногу від небажаного натирання, а взуття від вбирання сторонніх запахів
  • вони можуть мати спеціальну антибактеріальну вставку
  • вони стильні та практичні

Важливо правильно зробити вибір, виходячи з того, для чого Вам потрібні такі шкарпетки. Для занять спортом більш підійдуть спеціальні спортивні сліди, що вберуть зайву вологу та запахи, захистять сухожилля від травм. Якщо потрібно створити ілюзію босих ніг – Вам допоможуть невидимі оку підслідники. Для літного закритого жіночого взуття ідеальними будуть легкі сліди котонові, що захистять від натирань та ковзання ноги всередині. З такими шкарпетками Вам буде набагато зручніше!

Щодо чоловіків, то і вони сьогодні не нехтують таким атрибутом і вдягають підслідники, особливо під мокасини чи лофери, коли надають перевагу коротким брюкам чи підгорнутим джинсам.

ТМ «Добра пара» пропонує Вам великий вибір слідів, що задовольнять навіть найбільш вибагливих модників!

Ви можете придбати сліди та підслідники оптом від українського виробника за найбільш приємними цінами від 500 одиниць товару та реалізувати їх у власному магазині.

Ми виготовляємо продукцію згідно з побажаннями замовників, а також можемо випустити шкарпетки з Вашими логотипами та під Вашою етикеткою.

Поспішайте знайти саме свою «Добру пару»!