Чоловічі шкарпетки

Шкарпетки - невід'ємний предмет гардеробу кожного чоловіка. Вироби такого плану швидко зношуються і їх запаси потрібно періодично поповнювати. Попит на цей товар досить великий, тому, якщо ви хочете продавати його в роздріб, вам буде вигідно закуповувати чоловічі шкарпетки оптом. Наша компанія рада запропонувати вам вигідні умови співпраці. У нас ви можете закупити шкарпетки  з високоякісних матеріалів та геренерованої пряжі за низькими цінами.

Асортимент

Шкарпетки, які представлені в нашому каталозі, будуть незамінні в гардеробі кожного сучасного чоловіка. У нас представлений широкий асортимент шкарпеткових виробів, які ідеально підійдуть під діловий костюм, спортивну форму, повсякденний одяг.

ТМ «Добра пара» випускає наступні моделі шкарпеток:

  • класичні бавовняні шкарпетки
  • класичні шкарпетки з лайкрою і подвійним бортом
  • теплі зимові шкарпетки, махрові всередині
  • спортивні з написом «Sport»
  • короткі моделі
  • чоловічі сліди

Вважається, що класичний колір чоловічих шкарпеток - чорний, синій і сірий. Такі вироби більш практичні, оскільки вони не так швидко забруднюються і набагато простіше відпираються. Ті, кому до душі світлі відтінки, закуповують їх відразу ж у великій кількості, тому свій асортимент товарів потрібно обов'язково розширювати, пропонуючи клієнтам великий вибір шкарпеток різних кольорів. Ви можете купити чоловічі шкарпетки оптом за приємними цінами і виставити їх у себе на торговій точці. У вас завжди буде можливість запропонувати клієнтам товар на будь-який смак.

Ми виробляємо шкарпеткові вироби з використанням різних матеріалів. У нас можна придбати шкарпетки з турецької  бавовни, регенерованої пряжі, з додаванням лайкри, поліестеру.

Наші переваги

Чоловічі шкарпетки ТМ «Добра пара» витримують численні прання, відрізняються високою зносостійкістю, добре вбирають зайву вологу.
Вироби виготовляються з якісних матеріалів за участю високотехнологічного компьютезірованного обладнання. Ми маємо в своєму розпорядженні усіма сертифікатами відповідності і при необхідності можемо продемонструвати вам документи, які запевнять вас в безпеці і високій якості товарів.

Співпрацювати з нами вигідно, тому що ми пропонуємо своїм клієнтам:

  • високоякісний товар за приємними цінами
  • лояльні умови співпраці
  • відмінний рівень обслуговування

Якщо ви будете замовляти у нас чоловічі шкарпетки виробництва України оптом, ваш бізнес почне розвиватися в потрібному напрямку: ви розширите свій асортимент, обзаведетеся великою кількістю задоволених клієнтів, збільшите товарообіг в роздрібній торгівлі.