Інформація для партнерів

Партнерська пропозиція: кому з нами вигідно

Наш інтернет-магазин призначений для тих споживачів, котрі впевнені, що самі вигідні ціни при купівлі шкарпеток гуртом можуть бути лише на офіційному ресурсі виробника. Ми запрошуємо до співробітництва:

  • власників інших інтернет-магазинів
  • торгові мережі та супермаркети
  • власників магазинів одягу з різних міст України
  • власників шкарпеткових «Точок» на ринках країни
  • Відділи маркетингу, інтернет-агентства, спортивні та благодійні організації, медичні заклади та ін. (для замовлення партій шкарпеток з логотипом клієнта)

Чому з нами вигідно

Ви купуєте шкарпетки по ціні виробника
Дозвольте собі зробити більшу націнку або будьте кращими за конкурентів завдяки низьким цінам!
Доставка

Ми доставляємо товар зручною для Вас кур'єрською службою (Нова Пошта, Інтайм, Міст Експрес, Делівері, Автолюкс) по всій Україні. Якщо товар, який Ви замовляєте, є в наявності, то відправка відбувається в день замовлення.

Оплата

Гнучка система оплати товару: передоплата на банківський рахунок чи на карту Приватбанку, оплата в службі доставки після отримання та перевірки товару. 

Якість та ціна

Так як ми являємось безпосереднім виробником товару, для нас дуже важливий контроль якості для задоволення потреб клієнтів. Відсутність посередників дозволяє нам запропонувати максимально низьку ціну на товар.

Індивідуальні замовлення

Ми приймаємо індивідуальні замовлення на кольорові варіаціі, візерунки та шкарпетки з логотипом компанії. Можливе виробництво партії товару з Вашою етикеткою.